We are a leading Manufacturer of 50x38 mm piggy chrmo label roll, polyester barcode label, 100x75 coloured barcode label roll and 34x25mm barcode label roll from New Delhi, India.
₹ 250 / Roll Get Latest Price
| Size | 50x38 mm |
| Packaging Type | Packet |
| Material | Paper |
| Color | White |
| Adhesive Type | Yes |
| Pattern | Plain |
| Paper Grade | 16 GSM |
Minimum order quantity: 100 Roll
₹ 250 / Roll Get Latest Price
| Material | Polyester |
| Size | 25x50mm |
| Design Type | Plain |
| Pattern | Plian |
| Color | White |
| GSM | 130 GSM |
| Type | 1D |
| Surface Finish | Glossy |
Minimum order quantity: 100 Roll
₹ 210 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Size | 100x75mm |
| Pattern | Printed |
| Color | White |
| GSM | 30 |
| Type | 1D |
| Surface Finish | Glossy |
Minimum order quantity: 100 Roll
₹ 180 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Size | 1.25x0.5 Inch |
| Pattern | Plain |
| Color | White |
| GSM | 30 GSM |
| Type | 1D |
Minimum order quantity: 100 Roll
Gobinda Yadav (Owner)
Quick Barcode Solution
First Floor, Plot No 77, PCT C, Sector 5, Bawana Industrial Area, Near Power House
New Delhi - 110039, Delhi, India