Providing you the best range of inkanto wax ribbon and nk22 wax resin ribbon with effective & timely delivery.
₹ 180 / Roll Get Latest Price
| Ribbon Type | Wax |
| Width | 110 mm |
| Length | 360 m |
| Ink Side | Ink Side Out (CSO) |
| Color | Blue |
| Recommended Application | General Purpose Labeling |
Minimum order quantity: 10 Roll
₹ 450 / Roll Get Latest Price
| Size | 105 mm X 300 m |
| Usage/Application | Pad Printing Machine |
| Form | Roll |
| Brand | Quick Barcode Solution |
| Finish | Glossy |
| Material | Wax |
Minimum order quantity: 50 Roll
Gobinda Yadav (Owner)
Quick Barcode Solution
First Floor, Plot No 77, PCT C, Sector 5, Bawana Industrial Area, Near Power House
New Delhi - 110039, Delhi, India