Pioneers in the industry, we offer grey polyester label roll, 40x20mm grey polyester label roll, grey polyster label roll, silver polyester barcode label roll and 50x25mm grey polyester label roll from India.
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Packaging Type | Roll |
| Size | 60x40mm |
| Folded Technique | End Folded |
| Pattern | Plain |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 390 / Roll Get Latest Price
| Size | 40x20mm |
| Packaging Type | Roll |
| Color | Grey |
| Brand | Quick Barcode Solution |
| Material | Polyester |
Minimum order quantity: 5 Roll
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Type | Matte |
| Color | White |
| Packaging Type | Roll |
| Usage/Application | Paper Industry |
| Size | 40x20mm |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 300 / Piece Get Latest Price
| Type | Silver |
| Packaging Type | Roll |
| Usage/Application | Jeans |
| Size | 100x60mm |
| Folded Technique | End Folded |
| Weight | 1 kg around |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 460 / Roll Get Latest Price
| Type | Matte |
| Color | Grey |
| Packaging Type | Roll |
| Size | 50x25mm |
| Folded Technique | End Folded |
| Brand | Quick Barcode Solution |
Minimum order quantity: 5 Roll
Gobinda Yadav (Owner)
Quick Barcode Solution
First Floor, Plot No 77, PCT C, Sector 5, Bawana Industrial Area, Near Power House
New Delhi - 110039, Delhi, India