Pioneers in the industry, we offer 100x15 mm pre printed jewellery label rolls, jewellery label tags & rolls, chromo label roll, white polyester jewellery rolls, 100x16mm pre printed jewellery label rolls and paper white label roll from India.
₹ 350 / Roll Get Latest Price
| Size | 100x15mm |
| Packaging Type | Roll |
| Color | White |
| Usage/Application | Packing |
| Material | Paper |
| Type | Roll |
Minimum order quantity: 1000 Roll
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Size | 80x12mm |
| Packaging Type | Roll |
| Color | White |
| Material | Polyester |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 180 / Roll Get Latest Price
| Size | 4x4 Inch |
| Packaging Type | Roll |
| Material | Polyester |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Paper Grade | 65 GSM |
Minimum order quantity: 5 Roll
₹ 370 / Piece Get Latest Price
| Size | 100x15mm |
| Type | White |
| Color | White |
| Packaging Type | Roll |
| Folded Technique | End Folded |
| Brand | Quick Barcode Solution |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 350 / Roll Get Latest Price
| Size | 100x16 mm |
| Packaging Type | Roll |
| Color | White |
| Usage/Application | Labeling |
| Material | Paper |
Minimum order quantity: 100 Roll
₹ 180 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Labbelling |
| Packaging Type | Box |
| Color | White |
| Size | 4 Inch |
| Brand | Quick Barcode Solution |
Minimum order quantity: 100 Roll
₹ 460 / Roll Get Latest Price
| Type | Matte |
| Color | Grey |
| Packaging Type | Roll |
| Size | 100x150mm |
| Folded Technique | End Folded |
| Brand | Quick Barcode Solution |
Minimum order quantity: 5 Roll
₹ 190 / Piece Get Latest Price
| Size | 100x100mm |
| Packaging Type | Roll |
| Material | Polyester |
| Color | White |
| Brand | Quick Barcode Solution |
Minimum order quantity: 5 Piece
Gobinda Yadav (Owner)
Quick Barcode Solution
First Floor, Plot No 77, PCT C, Sector 5, Bawana Industrial Area, Near Power House
New Delhi - 110039, Delhi, India