₹ 190 / Roll Get Latest Price
| Sticker Material | Vinyl |
| Sticker Size | 100 x 150 mm |
| Adhesive Type | Permanent |
| Finish | Gloss |
| Roll Type | Roll |
Barcode sticker Rolls
₹ 200 / Roll Get Latest Price
| Sticker Material | Polyester |
| Sticker Size | 25 x 15 mm |
| Adhesive Type | Permanent |
| Print Type | Pre Printed |
| Finish | Semi Gloss |
| Roll Type | Roll |
₹ 200 / Roll Get Latest Price
| Material | Chromo Paper |
| Label Size (W x H) | 50x50 mm |
| Label Format | Roll Form |
| Labels Across | 2 Up |
| Adhesive | Strong/High-Tack |
Gobinda Yadav (Owner)
Quick Barcode Solution
First Floor, Plot No 77, PCT C, Sector 5, Bawana Industrial Area, Near Power House
New Delhi - 110039, Delhi, India