Providing you the best range of 70x35mm hologram label roll, hologram 100x50mm label roll and 100x50mm hologram roll with effective & timely delivery.
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Roll Length | 50 m |
| Length | 50 m |
| Material | Polyester |
| Size | 70x35mm |
| Packaging Type | Roll |
| Pattern | Plain |
| Gap Between Holograms | 2.5mm |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 0.40 / Piece Get Latest Price
| Roll Length | 10 m |
| Size | 50x20mm |
| Material | PVC |
| Packaging Type | Roll |
| Thickness | 50mm |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 0.4 / Piece Get Latest Price
| Roll Length | 10 m |
| Size | 100x50mm |
| Material | Polyester |
| Packaging Type | Box |
| Thickness | 5mm |
| Brand | Quick Barcode Solution |
Minimum order quantity: 5 Piece
Gobinda Yadav (Owner)
Quick Barcode Solution
First Floor, Plot No 77, PCT C, Sector 5, Bawana Industrial Area, Near Power House
New Delhi - 110039, Delhi, India