Prominent & Leading Manufacturer from New Delhi, we offer thermal transfer labels.
₹ 180 / Roll Get Latest Price
| Packaging Type | Roll |
| Material | Polyester |
| Label Width | 100 mm |
| Color | White |
| Label Height | 150 mm |
| Labels per Roll | 400_pcs in each roll |
| Size | 100x150mm |
| Usage/Application | Garments |
| Pattern | Plain Dt roll |
Minimum order quantity: 5 Roll
Gobinda Yadav (Owner)
Quick Barcode Solution
First Floor, Plot No 77, PCT C, Sector 5, Bawana Industrial Area, Near Power House
New Delhi - 110039, Delhi, India