Leading Manufacturer of veg log label roll, chromo veg logo label roll, 50x50mm dt veg log label roll, veg logo dt roll, veg or nog veg logo label roll and 50x50 veg logo label roll from New Delhi.
₹ 150 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Hotel |
| Packaging Type | Packaging |
| Color | White |
| Brand | Quick Barcode Solution |
Minimum order quantity: 10 Roll
₹ 220 / Roll Get Latest Price
| Size | 4 Inch |
| Packaging Type | Box |
| Material | Paper |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Paper Grade | 65 GSM |
Minimum order quantity: 100 Roll
₹ 190 / Roll Get Latest Price
| Material | PVC |
| Packaging Type | Packaging |
| Length | 60 mm |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Waterproof | No |
₹ 180 / Piece Get Latest Price
| Material | Paper |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Garments |
| Color | White |
| Shape | Round |
₹ 200 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Shape | Round |
| Size | 38 x 38 mm |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Food |
| Color | Green red |
| Packing Type | Roll |
₹ 220 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Size | 50x50mm |
| Packaging Type | Box |
| Color | White |
| Thickness | 30 mm |
Minimum order quantity: 100 Roll
₹ 220 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Size | 2'X2 Inch |
| Packaging Type | Box |
| Color | White |
| Shape | Rectanglar |
| Thickness | 30 mm |
Minimum order quantity: 100 Roll
₹ 240 / Piece Get Latest Price
| Material | Paper |
| Usage/Application | Labelling |
| Packaging Type | Box |
| Color | White |
| Size | 50X50 mm |
| Brand | Quick Barcode Solution |
Minimum order quantity: 100 Piece
Gobinda Yadav (Owner)
Quick Barcode Solution
First Floor, Plot No 77, PCT C, Sector 5, Bawana Industrial Area, Near Power House
New Delhi - 110039, Delhi, India