We are a leading Manufacturer of 100x100 barcode label roll, 38 x 25mm barcode label roll and 100x75 veg logo barcode label roll from New Delhi, India.
₹ 180 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Size | 100x100mm |
| Packaging Type | Roll |
| Design Type | Plain |
| Is It Reusable | Non Reusable |
| Is It Waterproof | Non Waterproof |
Minimum order quantity: 10 Roll
₹ 160 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Size | 38x25mm |
| Pattern | Plain |
| Color | White |
| GSM | 120 GSM |
| Surface Finish | Matte |
Minimum order quantity: 15 Roll
₹ 200 / Roll Get Latest Price
| Material | Paper |
| Pattern | Plain |
| Color | White |
| GSM | 30 GSM |
| Type | 1D |
| Surface Finish | Glossy |
| Is It Waterproof | Non Waterproof |
| Size(mm) | 100x75mm |
Minimum order quantity: 100 Roll
Gobinda Yadav (Owner)
Quick Barcode Solution
First Floor, Plot No 77, PCT C, Sector 5, Bawana Industrial Area, Near Power House
New Delhi - 110039, Delhi, India