Prominent & Leading Manufacturer from New Delhi, we offer 2x3 inch hologram label roll, roll form hologram labels, hologram label roll, 40 inch hologram label roll, 18 inch hologram label roll and 100x50 mm genuine original hologram label roll.
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Roll Length | 3 m |
| Material | HDPE |
| Width | 7 Inch |
| Length | 5 m |
| Pattern | Plain |
| Packaging Type | Roll |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 15 / Piece Get Latest Price
| Width | 27 Inch |
| Length | 70 m |
| Pattern | Plain |
| Color | White |
| Shape | Rectangular |
| Design Type | Printed |
| Usage/Application | Barcode Printing |
₹ 0.60 / Piece Get Latest Price
| Label Type | Grey polyester |
| Material | Polyester |
| Shape | Square |
| Packaging Type | Roll |
| Application Surface | Industrial use |
| Adhesive Type | Permanent |
| Color | Silver |
| Thickness | 2mm |
| Print Type | Hologram |
₹ 220 / Piece Get Latest Price
| Roll Length | 120 m |
| Width | 40 Inch |
| Material | PVC |
| Pattern | Plain |
| Packaging Type | Box |
| Color | Silver |
| Packing Type | Roll |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Roll Length | 50 m |
| Width | 18 Inch |
| Material | PVC |
| Pattern | Plain |
| Packaging Type | Packed |
| Color | White |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 350 / Piece Get Latest Price
| Roll Length | 10 m |
| Size | 100x50 mm |
| Material | Paper |
| Packaging Type | Packet |
| Color | White |
| Roll Type | Hologram Label Roll |
Minimum order quantity: 100 Piece
Gobinda Yadav (Owner)
Quick Barcode Solution
First Floor, Plot No 77, PCT C, Sector 5, Bawana Industrial Area, Near Power House
New Delhi - 110039, Delhi, India